فروش انواع خرما
یکشنبه , 25 اکتبر 2020
خانه / خرما خشک پیارم / فروش خرما پیارم صادراتی درجه یک

فروش خرما پیارم صادراتی درجه یک

خرما پیارم صادراتی حاجی آباد یکی از گرانترین و پرفروش ترین ارقام خرماست. فروش عمده این خرما در منطقه حاجی آباد از هرکیلو 30 هزار تا 38 هزار تومان انجام می شود. خرما پیارم درجه یک برای صادرات به اکثر کشورهای اروپایی، آسیایی و حاشیه خلیج فارس مناسب است. برای اطلاع از قیمت ها و سفارش بسته بندی می توانید با مجموعه خرما آراد همراه باشید.

قیمت خرما پیارم

خرما پیارم صادراتی

خرما پیارم از ارقام نیمه خشک با ماندگاری زیاد است. در دمای معمولی و شرایط مناسب بیش از 18 ماه می توان این میوه را نگهداری نمود. کیفیت بالا و شرایط آسان حمل و نگهداری خرمای پیارم سبب شده تا بیش از 80 درصد صادرات خرما را به خود اختصاص دهد. خرما پیارم صادراتی جنوب در گریدهای سوپر، سلکت، استاندارد و طلایی تفکیک و بسته بندی می شود.

خرما صادراتی خرما پیارم صادراتی

طعم شیرین و شکلاتی خرما پیارم هر ذائقه ای را جذب می کند. در بسیاری از کشورها این خرما را به نام خرما مریمی می شناشند. شاید از نظر ظاهر و رنگ قدری به خرما ربی شبیه باشد، اما بافت متفاوت و چسبندگی کامل پوست خرما به گوشته سبب تفاوت این دو خرما می شود.

خریداران خرما پیارم

سالانه بیش از هزاران تن خرما پیارم درجه یک در حاجی آباد برداشت می شود. نزدیک به 70 درصد صادرات خرمای ایران به رقم پیارم اختصاص داده شده است. بسیاری از کشورهای اروپایی، امریکایی و آسیایی وارد کننده این خرما هستند. کشورهای روسیه، امارات، آلمان، کانادا، مالزی، پاکستان و ترکیه از عمده بازارهای هدف صادرات خرما پیارم می باشند.

فروش خرما پیارم

خرما پیارم به گرانترین خرما صادراتی ایران معروف است. با توچه به ارطش اقتصادی بالای این خرما، مسئولین کشاورزی منطقه حاجی آباد برای کشت ارگانیک و سالم این خرما اقدام کرده اند. همچنین توسعه صنایع تبدیلی، کارخانجات بسته بندی و فرآوری خرما و بهبود شرایط نخلستان ها از برنامه های اجرایی می باشد.

چنانچه قصد خرید خرما پیارم یا فروش محصول خود را دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره موبایل: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: 09133408938

مطلب پیشنهادی

خرما پیارم اصل

خرید خرما پیارم اصل به همراه قیمت

خرما پیارم اصل را از کجا می توان با قیمت مناسب خریداری کرد؟ بهترین خرما …

کانال تلگرام کانال اینستاگرام