فروش انواع خرما
سه‌شنبه , 20 آوریل 2021
خانه / خرما مضافتی / قیمت خرما مضافتی فله در جیرفت

قیمت خرما مضافتی فله در جیرفت

قیمت خرما مضافتی فله و بسته بندی با توجه به کیفیت خرما اعلام می گردد. منطقه جیرفت یکی از بزرگترین مناطق تولید خرما در جنوب کرمان است. خرما مضافتی در این منطقه با قیمت عمده قابل تامین است. در این شهرستان رقم مضافتی به صورت فله نیز خرید و فروش می شود. برای دریافت قیمت روز خرمای مضافتی با ما در تماس باشید.

قیمت خرما مضافتی

خرما مضافتی جیرفت

در شهرستان جیرفت به دلیل وجود آب و هوای گرمسیری علاوه بر باغ مرکبات، نخلستان های بسیاری وجود دارد. در این منطقه خرماهای متنوعی از جمله خرما کلوته (کلیته)، خرما مضافتی، خرما هیلیله ای، آلمهتری، شگری و مرداسنگ تولید می شود. خرما مضافتی جیرفت یکی از بهترین و پرفروش ترین ارقام صادراتی می باشد. رقم مضافتی در این منطقه دارای شیره کمتری می باشد. همچنین نسبت به خرما مضافتی بم دارای رنگ روشنت تر و بورتری است. اما در مقایسه با خرمای بم برای صادرات مناسب تر می باشد.

خرما مضافتی

خرید خرما مضافتی

اگر قصد خرید خرمای مضافتی برای بازار داخل را دارید می توانید از انواع فله تهیه نمایید. خرما مضافتی جیرفت پس از برداشت در کارتن های 5 و 10 کیلویی به صورت فله بسته بندی می شود. این نوع با قیمت مناسبتری به فروش می رسند. همچنین انواع بسته بندی 3 کیلویی خرما مضافتی در منطقه جیرفت مرسوم می باشد. برای ورود به بازار صادرات نیز انواع بسته بندی فله و لمینتی مناسب هستند. در همین راستا امکان پذیرش سفارش بسته بندی با برند و طرح مورد نظر مشتریان در بسته های متفاوت وجود دارد.

خرما مضافتی جیرفت خرما مضافتی فله

قیمت خرما مضافتی جیرفت

در جیرفت معمولا به دلیل گرمتر بودن هوا، خرما مضافتی زودتر از مناطق دیگر به مرحله برداشت می رسد. با شروع فصل برداشت از اواسط مردادماه، نرخ گذاری خرما آغاز می شود. بسته به کیفیت و کمیت محصول معمولا قیمت خرما تعیین می گردد. برای مثال اگر خرما از کیفیت بالایی برای صادرات برخوردار باشد در قیمت تاثیرگذار است.

قیمت خرما مضافتی

به دلیل نوسانات قیمت دلار و بروز خشکسالی در برخی مناطق خرماخیز، نرخ خرما متفاوت می باشد. خرما مضافتی جیرفت را معمولا با نرخ 2500 تا 6000 تومان برای هر کیلو، میتوان خریداری نمود. همانطور که اشاره شد این رنج قیمتی به نوع بسته بندی و درجه کیفی قابل ارائه بستگی دارد. برای دریافت قیمت روز خرما مضافتی و تهیه خرمای صادراتی جیرفت با مسئولین فروش سایت در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره موبایل: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: 09133408938

مطلب پیشنهادی

خرما مضافتی بم

مراکز خرید و فروش خرما مضافتی بم

مراکز خرید و فروش خرما مضافتی بم  در سطح شهرستان بم در استان کرمان، به …

کانال تلگرام کانال اینستاگرام