فروش انواع خرما
سه‌شنبه , 20 آوریل 2021
خانه / خرما خشک زاهدی / نمایندگی فروش خرما زاهدی

نمایندگی فروش خرما زاهدی

آیا با نمایندگی فروش خرما زاهدی در ایران آشنا هستید؟ آیا می دانید در مراکز فروش عمده خرما شرایط، ویژه ای برای خریداران عمده و اینترنتی در نظر گرفته شده است؟

امروزه در حوزه تجارت الکترونیکی خرما، رقبای زیادی در حال رقابت های تنگاتنگ با یکدیگر هستند، زیرا تنوع در بازار خرید و فروش انواع خرما بسیار بالا است.
بسیاری از مردم زمان خرید خرما اساسا با ظاهر، جنس را قضاوت می کنند و تجربه در بازار فروش این محصول نشان می دهد که خرمای زاهدی دارای بیشترین طرفداران در این حوزه می باشد.

فروش خرما زاهدی

انواع خرمای موجود در بازار

صادرات انواع خرما

  • خرما مضافتی
  • خرما زاهدی
  • خرما ربی
  • خرما برهی
  • خرما پیارم
  • خرما شاهانی
  • خرمااستعمران
  • خرما کبکاب

محصولات نام برده شده در متن فوق همگی خواص و ویژگی صادر شدن به کشورهای دیگر را دارند. اما این موضوع که در کنار کیفیت مورد نظر کشور مقصد، قیمت نیز تعیین کننده میزان صادرات انواع خرما می باشد، اهمیت دارد.
قیمت در بسیاری از بازارهای صادراتی و داخلی حرف اول را می زند. از این رو در بین خرماهای نامرده شده خرمای زاهدی ایرانی به دلیل حمل آسان و قیمت مناسب، دارای سودهی بالاتری در حوزه تجارت و صادرات است. همچین بیشترین سفارشات صادراتی را این رقم از خرما ایرانی به خود اختصاص داده اند.

فروش خرما زاهدی

فروش خرما زاهدی

خرما زاهدی از آن جهت در بین مصرف کنندگان حوزه خرما بسیار پر طرفدار است که دارای تنوع بسیار بالایی می باشد. بخش اعظمی از این محصول در منطقه استان بوشهر و پشتکوه تولید و روانه بازار می شود.
خرما منطقه بوشهر بیشتر با نام خرما زاهدی و خرما کبکاب در بخش صادرات وارد می شود.

خرما زاهدی پشتکوه

برای خرید عمده خرمای زاهدی و دریافت لیست قیمت این محصول می توانید با مشاورین شرکت ما ارتباط گرفته، و قیمت خرما خشک تازه را با کیفیت های مختلف و درجه بندی شده، در بازارهای هدف جویا شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره موبایل: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: 09133408938

مطلب پیشنهادی

خرما زاهدی جهرم

کارخانه تولیدی خرما زاهدی جهرم

خرما زاهدی جهرم نمونه ای منحصر به فرد از انواع خرمای ایرانی است که در …

کانال تلگرام کانال اینستاگرام