فروش انواع خرما
سه‌شنبه , 20 آوریل 2021
خانه / خرما خشک بسته بندی / کارخانه تولیدی خرما زاهدی جهرم

کارخانه تولیدی خرما زاهدی جهرم

خرما زاهدی جهرم نمونه ای منحصر به فرد از انواع خرمای ایرانی است که در کارخانه های تولیدی به صورت کاملاً اتوماتیک بسته بندی می شود و با قیمت ویژه به فروش می رسد.

خرما زاهدی از دیگر گونه های خرمای ایرانی است که در جهرم تولید می شود. این محصول بیش ترین میزان تولید را در فارس و بوشهر به خود اختصاص داده است. این خرما از قیمت نسبتاً پایینی برخوردار بوده و به همین دلیل بیشترین میزان عرضه را در بازار دارد. خرما زاهدی جهرم را می توانید از کارخانه های تولیدی به صورت بسته بندی شده خریداری کنید.

قیمت خرما زاهدی

خرما زاهدی جهرم

خرما زاهدی جهرم، از ارقام کشت شده در استان فارس و منطقه جهرم است. این خرما جز رقم های خشک به شمار می رود. رنگ خرما زاهدی تولید شده در این منطقه زرد متمایل به قهوه ای اشت. خرما خشک زاهدی از میزان پروتئین و ویتامین زیادی تشکیل شده است و سرشار از مواد مغذی می باشد. این محصول بسیار پرمصرف و پرفروش بوده و البته افراد دیابتی می توانند از آن مصرف نمایند.

خرما زاهدی از خواص بیشماری برخوردار است که می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • برخورداری از ویتامین و مواد معدنی
  • سرشار از فیبر و جلوگیری از یبوست
  • محافظ قلب و تضمین سلامت آن
  • منبعی بسیار عالی از انرژی
  • کاهش دهنده وزن
  • سرشار از کلسیم
  • برخورداری از آهن زیاد

خرما زاهدی جهرم

کارخانه تولیدی خرما زاهدی

از اقلام بسیار مهم صادراتی که دارای ارزش اقتصادی و تغذیه ای بالایی می باشد، می توان به خرما زاهدی اشاره نمود. این نوع خرما در استان هایی چون فارس و بوشهر تولید می شود و بزرگترین کارخانه تولیدی آن در این مناطق فعالیت داشته است.

شما مشتریان اگر به دنبال خرید ارزانتر این محصول می باشید، می توانید از کارخانه های تولیدی به صورت مستقیم اقدام به خرید کنید. قیمت خرما زاهدی متناسب با رویت خرما و نوع بسته بندی تعیین می گردد.

قیمت خرما زاهدی

خرید خرما زاهدی جهرم

خرما زاهدی جهرم، نمونه ای عالی از انواع خرمای خشک است که دارای بافتی نیمه خشک و طعم آجیلی می باشد. این محصول به دو صورت مختلف در بازار قابل خرید بوده است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خرید خرما زاهدی به صورت اینترنتی
  • خرید خرما زاهدی به صورت حضوری

خرما زاهدی به دلیل داشتن فیبر زیاد و دیگر مواد معدنی از فروش بسیار عالی برخوردار بوده است. خرما خشک بسته بندی معمولا به صورت عمده و جزئی در بازار کشور عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره موبایل: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: 09133408938

مطلب پیشنهادی

خرما پیارم اصل

خرید خرما پیارم اصل به همراه قیمت

خرما پیارم اصل را از کجا می توان با قیمت مناسب خریداری کرد؟ بهترین خرما …

کانال تلگرام کانال اینستاگرام